Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Anshan Jiapeng
Orzecznictwo CE ISO9001
Numer modelu WWY-15/4-150
Dokument Broszura produktu w wersji PDF
Szczegóły produktu
Ciśnienie wejściowe:
0,4 MPa
Ciśnienie wylotowe:
15MPa
Natężenie przepływu Nm3/h:
15
Średnica cylindra:
Φ65+Φ36+Φ20 (3 etapy)
Rozmiar wlotu:
Wc1/2
Rozmiar wylotu:
G5/8
Wielkość:
1350*1050*1100 (mm)
Waga:
420 KG
obr./min:
640
Zastosowanie:
O2, N2, Ar2
Podkreślić:
Kompresor powietrza wzmacniacz ar2
Sprężarka powietrza 640 R/min
wzmacniacz i sprężarka n2
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1
Cena
Szczegóły pakowania
Drzewna obudowa
Czas dostawy
W ciągu 7 dni
Zasady płatności
D/P, T/T, Akredytywa, Akredytywa, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply
500 zestawów rocznie
Opis produktu
O Shanghai Powerbuilder Automation Technology Co., Ltd.
  • Możemy dostarczyć sprzęt i akcesoria.
  • Aby uzyskać szczegółowy wybór, prosimy o kontakt z naszym menedżerem klienta.
O... Anshan Jiapeng Compressor Co., Ltd.
Zasada działania
Opis produktu
Dużo. Pozycja Parametry
1 Środek sprężania Tlen (musi być suchy i wolny od cząstek gazowych)
2 Model WWY-15/4--150
3 Przepływ (standardowy) Nm3/h 15
4 Temperatura wejścia °C ≤ 40
5 Ciśnienie wejściowe MPa 0.4
6 Ciśnienie wyjściowe MPa 15
7 Ilość średnicy butli Φ65+Φ36+Φ20 mm
8 Prędkość obrotowa r/min 640
9 Tryb chłodzenia Chłodzenie powietrzem + chłodzenie wodą (w obiegu)
10 Metoda smarowania Bezolejne smarowanie
11 Zestawy sprężone Trzy poziomy
12 Działania strukturalne styl
Typ kąta, typ W, pojedyncza jednostka
13 Silnik Moc w kW 7.5
System elektryczny AC380V, trójfazowa energia elektryczna, 50Hz,